Главная > Всі новини > У США випустили комікс з історією життя Володимира Зеленського

У США випустили комікс з історією життя Володимира Зеленського

Джерело: TidalWave Productions / Handout

Американське видавництво TidalWave Comics випустило комікс-біографію президента України Володимира Зеленського. Автором ілюстрацій став художник Пабло Мартінена, який раніше створював зображення для біографій Нельсона Мандели, Дональда Трампа і Девіда Бекхема. 

Про це повідомляє агентство Reuters. 

У коміксі під назвою “Політична влада: Володимир Зеленський” розповідається про життя чинного президента України. Зокрема, у біографії йдеться про студентські роки, заснування “Квартал 95”, серіал “Слуга народу”, балотування у президенти та протидію російській збройній агресії в Україні. Загалом у коміксі — 22 сторінки з історією того, як Зеленський прийшов до влади. 

“Хто він? Що його змушує діяти? Чому він правильний лідер для України у цей момент? Це те, що мене цікавило, коли я починав дослідження”, — розповів письменник Майкл Фрізелл. 

Частину коштів від продажу коміксів-біографії Володимира Зеленського передадуть Міжнародному Комітетут Червоного Хреста. 

Комікс-біографія Володимира Зеленського Комікс-біографія Володимира Зеленського

Комікс-біографія Володимира ЗеленськогоКомікс-біографія Володимира ЗеленськогоКомікс-біографія Володимира ЗеленськогоКомікс-біографія Володимира ЗеленськогоКомікс-біографія Володимира Зеленського