Главная > Все новости > У школах Києва відновлять освітній процес: як він буде відбуватись

У школах Києва відновлять освітній процес: як він буде відбуватись

Фото: freepik.com

Столична влада вирішила відновити навчальний процес у київських школах під час війни. Про це повідомила директорка Департамент освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Навчання буде проходити в онлайн-форматі. Директори всіх столичних шкіл вже отримали інструкції, які платформи можна використовувати. Також про це вже мали повідомити учням та їх батькам.

У КМДА кажуть, що основне завдання — м’яко вводити школярів у навчання, відновлювати процес повторення знань та отримання нових. Такі підготовчі заходи мають стати гарною основою для відновлення освітнього процесу.

Також у дистанційному форматі відновили роботу секції Київської Малої академії наук та гуртки Київського Палацу дітей та юнацтва.

«Наразі педагоги Київської МАН проводять індивідуальні онлайн консультації із вихованцями, що готуються до участі у третьому всеукраїнському етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, триває підготовка до участі у міжнародних заходах та прийом конкурсних робіт КрутеЗНО. Своєю чергою, Київський Палац дітей та юнацтва пропонує  відвідати онлайн майстер-класи з народної творчості, тренінги з кризової психології, лайфхаки з медіаграмотності, студію акторської майстерності, оволодіти навичками соціальних комунікацій», — підкреслила Фіданян.