Главная > Всі новини > Активісти району > У поліції розповіли, скільки вбитих окупантами місцевих жителів знайшли на Київщині

У поліції розповіли, скільки вбитих окупантами місцевих жителів знайшли на Київщині

У Київській області вже знайшли 1373 тіла місцевих мешканців, яких вбили російські військові під час окупації. 197 з них поки що залишаються неідентифіковані.

Про це ТСН.ua розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

“Підкреслюю, що загиблі — цивільні мешканці, більшість із них, понад 700, були вбиті зі стрілецької зброї. Розстріляні. Більш як 340 людей загинули від мінно-вибухових травм. Мабуть, це не остаточні цифри, тому що до теперішнього часу 278 людей вважаються зниклими безвісти під час активних бойових дій”, — розповів він.

За словами Нєбитова, роботи щодо виявлення тіл вбитих окупантами продовжуються й досі. 

“Тіла трьох вбитих окупантами мирних жителів поліція Київщини виявила вчора, 2 березня. Ексгумацію провели в Бородянці. У березні 2022 року, під час ворожої окупації, місцевий житель натрапив на тіла двох застрелених російськими солдатами людей та обгорілі рештки третього. Чоловік поховав загиблих на місцевому цвинтарі. Нині повернувся з-за кордону і повідомив до поліції про масове захоронення”, — додав генерал. 

Нагадаємо, правоохоронці ідентифікували вже 91 російського військового, причетного до злочинів у Бучі.