Главная > Всі новини > Анонси > У парку «Наталка» з’являться ще 2 дитячі майданчики

У парку «Наталка» з’являться ще 2 дитячі майданчики

Цього року в планах комунального об’єднання «Київзеленбуд» – завершити масштабний капітальний ремонт у 13-ти столичних парках.

Наразі триває 3-тя черга капремонту у парку «Наталка» (Оболонський район), що став «золотим стандартом» для усіх зелених зон столиці. У 2019 році у рамках проекту мають з’явитися ще 2 нових дитячих майданчики загальною площею 2000 кв. м, а також нова сучасна зона для активного відпочинку та занять спортом, де облаштують бігову доріжку довжиною 400 м та два багатофункціональних ігрових поля. У частині парку, що примикає до Північного мосту, проектом передбачено збереження острівного ландшафту шляхом поєднання цих островів між собою пішохідними доріжками.

У парку «Веселка» (Шевченківський район) в ході будівництва влаштують інженерні мережі: освітлення і поливо-зрошувальну систему газонів і квітників. У парку буде встановлена система освітлення, якої не було за весь час існування цього парку із 60-х років минулого століття. Також там з’являться майданчики для активного відпочинку і занять спортом, футбольний майданчик, тенісні столи, шаховий майданчик, громадська вбиральня, буде оновлено дитячі ігрові зони.

Ремонтні роботи ведуть і у скверах. Зокрема, на вул. Підлісній, 2 облаштовують пішохідні доріжки, встановлять урни, лави, облаштують зелену зону.

У рамках проектів на 2019 рік також передбачено влаштування більше 50 поливо-зрошувальних систем, що дадуть можливість охопити вдвічі більше площі, ніж торік, а це понад 100 га.

Загалом комунальне об’єднання «Київзеленбуд» опікується благоустроєм 123 парків, не враховуючи 582 сквери та 3 лісопаркових господарства.

kyivcity.gov.ua/