Главная > Все новости > У парках столиці винищують амброзію

У парках столиці винищують амброзію

Липень – час, коли цвіте амброзія. Боротьба з цією рослиною-алергеном часто нагадує Сізіфів труд. Кілька сезонів поспіль київські комунальники винищують її за допомогою спеціального препарату.

 Працівники боряться з рослиною-алергеном методом обробки препаратом на основі екологічного компоненту бішофіт «СТОП-АМБРОЗІЯ» у парку «Перемога», – повідомили у КП УЗН Дніпровського району.

Вони наголошують, що такий препарат має ряд переваг, серед основних із яких – безпечне використання у населених пунктах, безпечний для людей та тварин. Окрім того, цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з вириванням її з коренем.

Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Але слід пам’ятати, що насіння амброзії зберігається у грунті протягом 40 років, тому це не означає, що наступного року амброзії на цьому місці вже не буде. Тому протягом 3 – 4 років слід буде проводити повторну таку ж обробку.

До слова, наприкінці травня бішофітом обробили сквер по вул. Стальського.

Проте, біда у тому, що амброзії багато на «нічийних» (що не належать ні ЖЕД, ні «Київзеленбуду») ділянках, навіть у центрі міста.

Джерело