Главная > Все новости > У Нацгвардії розповіли, скільки людей втратили за час війни

У Нацгвардії розповіли, скільки людей втратили за час війни

Фото: facebook.com/NGUmainpage

У Національній гвардії розповіли про кількість своїх загиблих та поранених службовців за час повномасштабної війни росії проти України. 

Начальник управління штабу Нацгвардії Олексій Надточий під час брифінгу повідомив, що від початку повномасштабної війни поранення або травми дістали 1 697 військових Нацгвардії, а загинув — 501.

«На жаль, під час виконання завдань за цей період втрати особового складу Нацгвардії складають санітарними — 1697 військовослужбовців, безповоротними — 501 військовослужбовець», — сказав Надточий.

Відзначимо, що українські чиновники та військові зазвичай не розповідають про втрати серед захисників України. Проте в середині квітня президент Володимир Зеленський заявив, що від початку повномасштабного вторгнення росії загинули від двох із половиною до трьох тисяч українських військових. Ще близько десяти тисяч українських військовослужбовців отримали поранення, але, за словами президента, «складно сказати, як багато виживуть». 

Водночас ЗСУ ведуть підрахунок втрат ворога. Так, за даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 11 травня окупанти орієнтовно втратили вже 26 350 своїх військових. Ці дані є приблизними, адже підрахувати точну кількість ліквідованих загарбників в умовах війни вкрай складно.