Главная > Всі новини > У метро розповідають історії українських героїнь

У метро розповідають історії українських героїнь

З 06 березня у вагонах одного з потягів Оболонсько-Теремківської (синьої) лінії метро з’явилися 7 постерів, що розповідають історії справжніх українських героїнь та олімпійських чемпіонок: Оксани Ботурчук, Яни Клочкової, Ольги Харлан, Олени Юрковської, Олександри Кононової, Ірини Мерлені та Марії Помазан.

Мета проєкту – привернути увагу українців до сучасних національних героїв та їхніх перемог на честь країни, за якими завжди стоять реальні людські історії, сповнені великою працею, волею та наснагою.

— Для нас цей проект важливий у контексті доступності транспортної інфраструктури. Ми активно працюємо над змінами і відкритістю для усіх маломобільних категорій. Це непростий і довгий шлях, але украй необхідний, — каже заступниця начальника Київського метрополітену Наталка Макогон. 

Каталізатором реалізації такого проєкту стала історія української паралімпійської чемпіонки з легкої атлетики Оксани Ботурчук, на якій ґрунтується сценарій спортивної драми «Пульс», всеукраїнська прем’єра якої відбудеться 19 березня.

— На нашу думку, цей проєкт – прекрасний приклад того, яким повинні бути сучасні культурно-освітні активації. Перебуваючи серед візуального шуму реклами, у великому темпі мегаполісу серед натовпу метро, око та мозок людини відразу вихоплює щось Велике, щось Справжнє. Історії наших сучасниць, справжніх героїнь, дарують надію на те, що, якими б скрутними не видавалися життєві обставини, вихід завжди є. Змогла Оксана та інші українські спортсменки – зможете і ви, – коментує продюсер фільму Єгор Олесов.

Джерело