Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відновлять електромережі за понад 830 млн гривень: що саме планують зробити

У Києві відновлять електромережі за понад 830 млн гривень: що саме планують зробити

У Києві цього року відновлять електромережі за понад 830 млн гривень.

Про це повідомили у ДТЕК Київські електромережі.

2024 року енергетики реконструюватимуть важливі енергооб’єкти, модернізуватимуть системи дистанційного керування мережами та закуплять новий спецтранспорт. Це має підвищити надійність та якість електропостачання у місті.

Також у цьому році мають реконструювати чотири великі високовольтні підстанції: там замінять силові трансформатори та модернізують розподільчі пристрої. Модернізація підстанцій підвищить надійність електропостачання для понад 73 тисяч родин у Святошинському, Голосіївському та Солом’янському районах столиці.

Крім того, оновлять 44 трансформаторних пункти 10/0,4 кВ, 3 розподільчих пункти та 2 кабельні лінії 10 кВ. Ці роботи підвищить надійність електропостачання частини мережі, що напряму живить оселі киян.

Цьогорічна інвестиційна програма передбачає оновлення програмного комплексу ADMS для цифрових диспетчерських. У разі аварії саме ADMS автоматично надсилає у чат-бот та на сайт повідомлення про відключення світла, тож кияни дізнаватимуться про це за лічені секунди.

Загалом, у компанії планують реалізувати понад 70 проєктів з оновлення електроінфраструктури міста.

Нагадаємо, 9 січня 2024 року Кабінет Міністрів України скасував заборону на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) та стягнення заборгованості для населення у разі несплати.