Главная > Всі новини > Активісти району > У КМДА відхили петицію щодо заборони проїзду будівельної техніки до екопарку “Осокорки”

У КМДА відхили петицію щодо заборони проїзду будівельної техніки до екопарку “Осокорки”

Транспортна комісія КМДА відхилила петицію киян про заборону проїзду будівельної техніки до екопарку “Осокорки”.

Про це повідомили у ГО “Цегла”.

Активісти організації зазначили, що з квітня 2022 року та до закінчення воєнного стану в Києві діє заборона щодо відвідування лісових зон.

“Однак, в екопарку Осокорки ця заборона поширюється лише на мешканців району та активістів. Будівельна техніка вільно заїжджає до лісової зони та веде незаконне будівництво житлового комплексу H2O”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у липні в екопарку “Осокорки” відновили будівництво скандального ЖК H2O. Будівельні роботи проводять на березі озер Тягле та Небреж — ця територія має природно-заповідний та природоохоронний статус. Дозвіл на роботи надав Департамент міського благоустрою на початку травня. 

У британській організації World Wetland Network відреагували на забудову озер на Осокорках. Її виконавчий директор надіслав лист президенту Зеленському з проханням зупинити будівництво, а також нагадали про Рамсарську конвенцію, згідно з якою необхідно охороняти водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення.