Главная > Всі новини > Активісти району > У київському зоопарку святкують день народження тигрів: що їм подарували

У київському зоопарку святкують день народження тигрів: що їм подарували

Сьогодні, 24 серпня, день народження святкують тигри з київського зоопарку — Малюк та Рени. Смугастикам сьогодні виповнилося 14 років. Про це повідомили представники зоопарку у Facebook.

Хижаки народилися 24 серпня 2009 року від тигрів Тішки та Амби. На день народження тваринам подарували смаколики (м’ясо та натуральні ласощі), а також забавки — новий м’яч для гри у воді.

Інші тигренята зі столичного зоопарку також долучились до поздоровлень й отримали поживну їжу, яку підготували працівники.

Київський зоопарк став домівкою для різних тварин, птахів, плазунів. Навіть попри війну, маленькі та великі мешканці перебувають під контролем ветеринарів та зоофахівців. 

Нагадаємо, що каси зоопарку працюють щодня: у понеділок придбати квиток можна з 12:00 до 17:00, а з вівторка до неділі – з 10:00 до 17:00.

Адреса: Берестейський проспект, 32.

Раніше ми писали, що з Київської області евакуювали тигра, який мешкав у приватних власників. Господарі не змогли створити для нього нормальні умови, тому вирішили віддати ссавця до Центру порятунку диких тварин.