Главная > Всі новини > Активісти району > У Київському зоопарку святкують день народження лемура Байрактара: фото

У Київському зоопарку святкують день народження лемура Байрактара: фото

У Київському зоопарку сьогодні святкують день народження лемура Байрактара. Він народився у березні 2022 року, проте налякана обстрілами мати відмовилася його годувати.

Хоча дата народження котячого лемурчика 3 березня, зоопрацівники відзначають це свято через тиждень, коли остаточно стало зрозуміло, що тваринка  житиме. 

Працівники КиївЗоо виходили маленьке звірятко, годували та піклувалися про нього, як про члена сім’ї.

Наразі Байрактарчик виріс, став красивим та сильним лемуром. Його повернули до своєї родини мавп та познайомили із сестрою — Джавеліною. 

У столичному зоопарку кажуть, що вони прихистили нового мешканця — лемура Тіма. Він отримав поранення під час обстрілу Херсону. Російські війська ракетами влучили у торговельний центр, де знаходився зоокуток з Тімом та іншими звірятами. “Активісти врятували обгорілу і травмовану тварину та передали на подальше лікування і реабілітацію до Центру порятунку диких тварин”, — кажуть зоозахисники. 

Відтепер Київський зоопарк став новою родиною для лемура Тіма. Він поки знаходиться у ветеринарному шпиталі на карантині, але невдовзі його познайомлять з новими друзями.

Нагадаємо, що потрапити до зоопарку можна у понеділок з 12:00 до 16:00, а з вівторка по неділю — з 10:00 до 16:00.

Раніше ми писали, що мешканці столичного зоопарку створили 19 нових пар.