Главная > Всі новини > Активісти району > У Київському зоопарку створили вольєр для рисей Рікі та Лола: фото

У Київському зоопарку створили вольєр для рисей Рікі та Лола: фото

Фото: КиївЗоо

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.

Про це повідомили представники КиївЗоо.

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.Співробітники зоопарку власноруч створювали нове помешкання для хижих ссавців та зробили його максимально наближеним до природних умов.

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.Площа вольєра складає 600 кв. м. 

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.Для ссавців з родини котячих вольєр прикрасили зеленими насадженнями, додали спеціальну висотну структуру, яка має різні рівні. Тварини будуть бігати по різних видах ґрунту, які підходять для їх лап. Все це сприятиме прояву їх типової поведінки. 

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.“Ці кішечки мають тепле і дуже красиве плямисте хутро, яке допомагає їм вправно ховатися серед дерев, кущів та у “спостережних пунктах” на висоті. Тому, якщо ви не одразу знайшли наших красунь — придивіться уважніше”, — кажуть працівники зоопарку.

У Київському зоопарку для рисей Рікі та Лоли створили новий великий вольєр.Рисі Рікі та Лола включені до  Європейської програми збереження рідкісних видів.