Главная > Все новости > Активисты района > У київській школі відкрили сучасну їдальню в еко стилі

У київській школі відкрили сучасну їдальню в еко стилі

23 вересня у Навчально-виховному комплексі № 240 «Соціум» (НВК 240 «Соціум», місто Київ) відкрили нову сучасну їдальню. В їдальні здійснено ремонтні роботи, придбано сучасні меблі та освітлення, встановлено нову лінію роздачі.

Заклад освіти став переможцем Громадського бюджету – 2019 з двома проєктами: «Сучасній школі сучасну їдальню», на що отримав з бюджету міста 1 000 850 грн та «Нова техніка для сучасної актової зали» на 1 000 300 грн.

Автором проєкту нової їдальні виступила голова батьківського комітету Трачук Наталія Володимирівна. Дизайн їдальні – в еко стилі: переважають кольори яскраво-зелених та жовтих відтінків. Їдальню поділено на чотири зони декоративними панелями з ісландського моху, який позитивно впливає на стан здоров’я, тонізуючи та очищуючи повітря від токсинів. Приміщення їдальні декоровано колонами з натурального дерева.

Крім сучасної їдальні, учнів зустріли й зміни у системі харчування, адже у НВК № 240 «Соціум» теж запроваджено мультипрофільне харчування. Діти мають можливість обирати їжу на власний розсуд з декількох страв: 2 – 3 види м’яса та гарнірів, фрукти, овочеві салати та нарізка, смачні сирники та млинці, а також різноманітні напої.

Інформація та фото зі сторінки Департаменту освіти і науки КМДА

Джерело