Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві знову піднявся рівень води у Дніпрі: що кажуть у КМВА

У Києві знову піднявся рівень води у Дніпрі: що кажуть у КМВА

Зранку у Києві зафіксували різке зростання рівня води у Дніпрі. Наразі показник біля моста “Метро” тримається на позначці 9 309 см. Це на 9 см більше, ніж учора.

У КМВА кажуть, що у столиці зберігається жовтий рівень небезпеки. За три останні дні у Києві води побільшало на 26 см. Рівень водопілля зростає, але поки він не несе загрози житловим будинкам чи господарчо-промисловим об’єктам.

“Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 40 см”, — зазначив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. 

Підтопленими залишаються острови у парку “Муромець”, “Гідропарк”, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

Влада міста готова до весняних паводків, які можуть підтопити столицю та вживає заходів, щоб наслідки повені були мінімальними.

Раніше ми писали, що 19 квітня у столиці проведи навчання рятувальників та комунальників та перевірили готовність усіх служб до захисту Києва в разі критичного збільшення рівня води у Дніпрі.