Главная > Все новости > У Києві злили нафтопродукти в озеро на Оболоні

У Києві злили нафтопродукти в озеро на Оболоні

21 липня зафіксували викид нафтопродуктів в Йорданське озеро на Оболоні

Активісти 21 липня зафіксували викид нафтопродуктів в Йорданське озеро на Оболоні. 

Про це повідомили в соцмережі.

  За попередніми даними, нафтопродукти потрапили у водойму через підземну річку Почайну з боку проспекту Степана Бандери. 

Так як забруднення озера фіксується не в перший раз, активісти подали відповідні заяви в компетентні органи.

  «Оскільки такі викиди вже стали регулярними (також були 10 і 30 березня), мною вже було подано відповідну заяву в правоохоронні органи, також складено звернення в КП Плесо і Державну екологічну інспекцію Столичного округу», — наголошується в публікації.

  Озеро знаходиться недалеко від станції метро «Оболонь». Ще в 1832 році з цього озера витікала річка Почайна, яка впадає в річку Дніпро. 

  Особливість цього озера, що тут проживає дуже багато диких качок, лисух, яких можна погодувати хлібом або печивом. Також тут чудове місце для риболовлі, адже тут живе багато риби, такої як: карась, лящ, окунь, щука, судак, лин, також зустрічається сазан.

  Нагадаємо, що на початку липня Київським комунальникам довелося лізти в нечистоти для того, щоб звільнити колектор від сміття.

  Працівники, перебуваючи по шию в брудній воді, виловлювали різний сміття, який забив колетор. Чоловіки діставали багато пляшок, які несумлінно викидають кияни куди ні попадя, тим самим змушуючи працівників комунальних служб все частіше залазити в дурнопахнущую воду для пробивання каналізації.

Джерело