Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві встановили банери з подякою європейським країнам: фото

У Києві встановили банери з подякою європейським країнам: фото

Фото: КМДА

У Києві з‘явилися банери з подякою дружнім країнам Європейського Союзу.

Про це повідомили в КМДА.

Зазначається, що наразі в різних районах столиці встановлено майже три десятки конструкцій, присвячених різним європейським державам.

Кожен з 28 об’єктів розташований на території, яка пов’язана з тією чи іншою європейською країною. Конструкції встановили на різних вулицях, у парках та скверах, які або розташовані біля іноземних посольств, або мають спільні з європейськими партнерами назви.

“Сьогодні Київ віддячує країнам Європейського Союзу, які підтримують нас у боротьбі за нашу волю, честь, гідність, свободу та незалежність та за допомогою виставки розповідає про співпрацю і допомогу дружніх країн Європи киянам і гостям столиці”, — розповів директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Кожна кубічна конструкція відповідає окремій країні. На ній зазначено сенси та цінності Дня Європи в Україні, розміщено інформацію про допомогу, що була надана нашій державі, а також історична довідка про місце розташування банера.

Нагадаємо, раніше в рамках міжнародної ініціативи Thank you від UNITED24 по всьому світу почали з’являтися банери з подякою за допомогу Україні.

#КМДА #допомога #європейський союз #подяка