Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві виявили розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів

У Києві виявили розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів

У Києві прокуратура розслідує факти розкрадань бюджетних коштів, виділених на ремонт укриттів та споруд цивільного захисту. Порушення виявили у Святошинському, Деснянському, Подільському, Голосіївському та Солом’янському районах.

Зазначається, що замовники робіт (службовці) домовлялися із переможцями тендерів та суттєво завищували ціни на матеріали, які повинні були піти на ремонт та реконструкцію укриттів.

“Під час проведення огляду лише одного з об’єктів цивільного захисту у Святошинському районі правоохоронці із залученням експертів зафіксували факти невиконання робіт в повному обсязі, незадовільне їх виконання, використання неякісних легкозаймистих, пожежонебезпечних матеріалів із завищенням їх вартості на понад 1 млн грн”, — йдеться у дописі прокуратури.

Нагадаємо, що столична влада виділила на благоустрій укриттів 1,2 млрд грн. Мер Києва Віталій Кличко звинуватив у недобросовісній роботі глав районів та загалом РДА, які, за його словами, відповідальні за розподіл виділених коштів.

Наразі в Києві продовжується огляд найпростіших укриттів, сховищ та споруд цивільного захисту, для цього залучили поліцію, прокуратуру та місцевих жителів, які діють як спостерігачі. По всій території України вже перевірили 4800 укриттів: зачиненими виявилися 252 об’єкти цивільного захисту, непридатними до використання — 893.

Раніше ми писали, що в оновленій версії мобільного додатка “Київ Цифровий” з’явилася функція перегляду офлайн-карти сховищ.