Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відремонтували три будинки, куди влучили російські ракети: фото, відео

У Києві відремонтували три будинки, куди влучили російські ракети: фото, відео

У Києві, в Подільському районі відремонтували ще три будинки, які постраждали під час ракетного обстрілу в березні 2022 року. Це будинок на проспекті Свободи та два будинки на вулиці Межовій.

Після березневих вибухів, уламками від ракети, яка впала неподалік, вибило двері та вікна, знесло частину даху й пошкодило систему внутрішніх комунікацій. Як повідомили у КМДА, наразі ці будівлі відремонтовані, стіни утеплені, а в деяких квартирах зроблено аварійний ремонт.

Міський голова столиці, Віталій Кличко, особисто перевірив роботу. Він зустрівся з мешканцями будинків та поспілкувався з ними. Як проходила зустріч можна подивитися тут.

Також  на цей момент триває відновлення двох багатоповерхівок у Шевченківському районі. Навесні 2022 року ракета влучила в один будинок на вулиці Глибочицькій, а влітку — в іншій, що знаходився по сусідству.

“Роботи там масштабні, бо були значні руйнування. Будівельники на цих об’єктах посилено працюють, щоб завершити відновлювальні роботи до середини липня цього року”, – наголосив  мер Кличко.

Загалом у Києві з початку повномасштабної війни пошкоджено 700 будівель. На їхню відбудову з міського бюджету виділили понад 600 мільйонів гривень та ще 200 млн виділив уряд.

Раніше ми писали, що “Наш Київ” відвідав будівлі, де нині ведуть ремонти, розпитав будівельників про перебіг відновлення житла киян та поспілкувався з мешканцями пошкоджених осель.