Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкривають новий мистецький простір “Театр на Троєщині”

У Києві відкривають новий мистецький простір “Театр на Троєщині”

На лівому березі Києва 16 вересня відкриють новий мистецький простір “Театр на Троєщині”. В репертуарі професійного театру будуть вистави для дітей та дорослих, також працюватиме акторська студія.

Про це повідомили представники театру на сторінці у Facebook.

“Театр на Троєщині” це проєкт Центру мистецтв “Новий український театр”. Раніше у цьому районі працювали лише два подібні мистецьки заклади, де навчали авторській майстерності й, в основному, грали лише дитячі постановки. 

На відкриття покажуть комедію “Еклери на мільйон” та дитячу постановку “Карлсон шукає друга”. Також у вересні будуть такі вистави: “Методи виховання малих засранців”, “Канікули у великому місті”, “Кефір, зефір і кашемір” тощо.  Це постановки, які є в інших театрах столиці. 

Зазначається, що режисери-початківці зможуть представляти свої перші вистави у просторі, пише “Ліріум”.

На базі театру працюватиме дитяча акторська студія, також періодично влаштовуватимуть майстер-класи, стендап-шоу, родинні свята тощо.

Якщо під час вистави розпочнеться повітряна тривога, глядачі та актори зможуть перейти в укриття, яке знаходиться у підвалі будівлі. 

Логотип “Театру на Троєщині” символізує “родину театрів” Центру мистецтв. Його створила художниця Анастасія Кононенко. 

Адреса: вулиця Градинська, 5.

Раніше ми писали, що 13 та 15 вересня в Київському академічному театрі юного глядача на Липках відбудеться премʼєра вистави “Medealand” про жінок та їх місце у світі.