Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкрили виставку артоб’єктів, створених з уламків зброї та техніки: фото

У Києві відкрили виставку артоб’єктів, створених з уламків зброї та техніки: фото

20 жовтня у Києві відкрили виставку артоб’єктів, створених сучасними українськими митцями з уламків зброї та техніки. Останні були зібрані волонтерами в українських містах, які зазнали масованих обстрілів російської армії.

За словами організаторів, проєкт War Artists Union покликаний нагадати, що мистецтво може перетворювати знаряддя вбивства на символи відродження.

“Україна ніколи не буде такою, як раніше, але навіть з понівечених уламків українці здатні творити прекрасне. Прийде час і ми переможемо, прийде час і Україна трансформується і стане ще кращою, ніж була. І саме мистецтво має відображати цю трансформацію, демонструвати світу нову Україну та формувати новий імідж країни”, — розповіла засновниця проєкту War Artists Union Світлана Білик.

Експозиція колекції налічує понад 20 артоб’єктів. Серед них — прикраси з латунних гільз з-під Ізюма, стіл з уламків гелікоптера Алігатор, скульптура Мадонни з уламків ракети Х-31, що впала у Києві в травні 2022 року тощо. Всі роботи можна подивитись на сайті проєкту https://wau.art.

Експозиція працюватиме на постійній основі. Вхід безплатний. Відвідати виставку можна з середи по неділю з 15.00 до 19.00 в експопросторі БЦ City Zen Park біля станції метро “Васильківська”.