Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкрили стежку для активного відпочинку “Труханів трейл”

У Києві відкрили стежку для активного відпочинку “Труханів трейл”

У Києві відкрили стежку для активного відпочинку “Труханів трейл”. Новий маршрут розрахований для бігу, скандинавської ходьби та їзди на гірському велосипеді. 

25 червня відбувся тестовий забіг новим маршрутом на Трухановому острові за участю бігової спільноти Run Ukraine, Олександра Возного, начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА та активних містян.

“Труханів трейл” це маркований маршрут, який проходить мальовничими стежками через озера, дубові та соснові ліси, піщані пляжі. Стартувати можна або від Пішохідного мосту, або від Північного мосту. На маршруті є зони для відпочинку та спеціальні фотозони, такі як величезна гойдалка на березі Дніпра.

Варіанти маршрутів на стежці “Труханів трейл”:

  • “Жовтий”. Протяжність 11,4 км. Якщо їхати на велосипеді орієнтовний час проходження 1 година, якщо бігти — 1 година 45 хвилин. А якщо йти скандинавською ходьбою маршрут займе 3 години;
  • “Синій”. Протяжність 8,7 км. Якщо їхати на велосипеді орієнтовний час проходження 40 хвилин, якщо бігти — 1 година. Якщо йти скандинавською ходьбою маршрут займе 2 години.

На стежці є громадські вбиральні, кафе, а на старті та фініші розміщені пункти медичної допомоги й муніципальної охорони.

 Раніше ми писали, що у Подільському районі планують облаштувати нову пішохідну алею.