Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкрили нове акушерське відділення за стандартами ЄС: фото

У Києві відкрили нове акушерське відділення за стандартами ЄС: фото

У київському пологовому будинку №3 відкрилось нове акушерське відділення з сучасною технікою та комфортними залами — народжувати дітей можна під музику, а родичам пропонують спостерігати за процесом онлайн, повідомили представники Департаменту охорони здоров’я міста Києва.

Відділення створили за стандартами ЄС. Воно містить дев’ять комфортабельних пологових залів, два надсучасні операційні блоки, які оснастили сучасним обладнанням, яке допоможе лікарям застосовувати інноваційні технології.

“Наприклад – цифровий С-арочний рентген-апарат з високочастотним генератором. Крім іншого, він дозволяє просто в операційній робити знімки з високою роздільною здатністю в режимі реального часу, та в разі потреби швидко корегувати хід операції”, — йдеться у дописі.

Для пацієнток, за бажанням, можуть організувати відеотрансляцію з родичами, які б хотіли спостерігати за процесом народжування немовля. Також можна ставити улюблену музику, яка заспокоїть породіллю або застосувати французьку методику “криштальний потік” — купання немовляти після кесаревого розтину.

Адреса пологового будинку №3: вулиця Василя Кучера, 7.

Раніше ми писали, що у Києві у будівлі Річкового вокзалу офіційно відкрили American University Kyiv.