Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкрили фотовиставку “Маріуполь. Де ти?..”

У Києві відкрили фотовиставку “Маріуполь. Де ти?..”

У Києві відкрили мобільну фотовиставку “Маріуполь. Де ти?..”.

Про це повідомили в Маріупольській міськраді.

Зазначається, що на виставці представлені фотопортрети дітей, які загинули у Маріуполі, а також фото міста до і після російських обстрілів.

Крім того, відвідувачі експозиції зможуть побачити світлини Євгена Сосновського — блокадне місто та  “Маріупольський щоденник” п’ятирічного хлопчика Єгора, який разом з фотографом перебував в російській окупації.

Виставку возять українськими містами. Вперше її показали у Івано-Франківську. У Києві експозиція доступна у Музеї історії міста Києва до 3 листопада.

Як кажуть організатор, запитання “ДЕ ти?” в назві виставки співзвучне з написом біля Драматичного театру Маріуполя “ДЕТИ”, де переховувалося понад 1000 осіб і куди росіяни скинули надпотужну авіабомбу. Крім того, це питання сьогодні актуальне для всіх маріупольців. Вперше, коли з’явився зв’язок маріупольці одне в одного запитували “Де ти?”.

Нагадаємо, на YouTube вийшов анімаційний серіал про Маріуполь, засновний на щоденнику жінки Наталі, яка пережила окупацію. Перші три епізоди ви можете подивитися тут.

#маріуполь #виставки