Главная > Все новости > Активисты района > У Києві відкрили фотовиставку «Маріуполь. Де ти?..»

У Києві відкрили фотовиставку «Маріуполь. Де ти?..»

У Києві відкрили мобільну фотовиставку «Маріуполь. Де ти?..».

Про це повідомили в Маріупольській міськраді.

Зазначається, що на виставці представлені фотопортрети дітей, які загинули у Маріуполі, а також фото міста до і після російських обстрілів.

Крім того, відвідувачі експозиції зможуть побачити світлини Євгена Сосновського — блокадне місто та  «Маріупольський щоденник» п’ятирічного хлопчика Єгора, який разом з фотографом перебував в російській окупації.

Виставку возять українськими містами. Вперше її показали у Івано-Франківську. У Києві експозиція доступна у Музеї історії міста Києва до 3 листопада.

Як кажуть організатор, запитання «ДЕ ти?» в назві виставки співзвучне з написом біля Драматичного театру Маріуполя «ДЕТИ», де переховувалося понад 1000 осіб і куди росіяни скинули надпотужну авіабомбу. Крім того, це питання сьогодні актуальне для всіх маріупольців. Вперше, коли з’явився зв’язок маріупольці одне в одного запитували «Де ти?».

Нагадаємо, на YouTube вийшов анімаційний серіал про Маріуполь, засновний на щоденнику жінки Наталі, яка пережила окупацію. Перші три епізоди ви можете подивитися тут.

#маріуполь #виставки