Главная > Всі новини > У Києві відкрилася виставка художника з окупованої росіянами Нової Каховки

У Києві відкрилася виставка художника з окупованої росіянами Нової Каховки

Фото: donttakefake.com

У столичній галереї мистецтв “Лавра” відкрилася виставка FRAMED//UNFRAMED художника Максима Кільдерова. У квітні він був змушений залишити свій будинок у Новій Каховці, яка тимчасово окупована росіянами.

Про це повідомляє видання DTF Magazine.

З окупованого міста Кільдерову вдалося вивезти кілька своїх робіт. Решту він планує вивезти з часом.

Ідея експозиції FRAMED//UNFRAMED полягає у конфлікті між життям у рамках на окупованій території та життям без робіток у вільній Україні. До цієї концепції надсилає і назва виставки.

“Ця назва напряму перегукується з концепцією виставки. FRAMED — це історія про окупацію, коли ти перебуваєш в рамках. Може здатися, що тут тихо і спокійно, адже ракети не летять, ніхто не стріляє. Але при цьому безпека тут ілюзорна, тому що в тебе зав’язаний язик”, — розповів Кальдеров.

За словами художника, UNFRAMED символізує вільну Україну.

“Ти відчуваєш свободу, у тебе є крила, проте ти не знаходишся тут у безпеці. Коли я виїхав у вільну Україну, то в мене з’явилась можливість працювати над роботами в рамах, тому що я можу їх спокійно перевозити — це UNFRAMED”, — додав він.

Максим та його друг створили у Новій Каховці організацію Humanity, яка допомагала місцевим жителям продуктами харчування.  До кінця війни 50% від продажів робіт Кільдеров буде перераховувати організації.

Коли: до 28 червня.

Де: галерея мистецтв “Лавра”, вул. Лаврська, 1.

виставка FRAMED//UNFRAMEDвиставка FRAMED//UNFRAMEDвиставка FRAMED//UNFRAMEDвиставка FRAMED//UNFRAMED