Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві відкрилась виставка з кухонною шафкою та півником з Бородянки

У Києві відкрилась виставка з кухонною шафкою та півником з Бородянки

Фото: МКІП

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Києві відкрилась виставка “Війна за ідентичність. Сила опірності культури”. 22 грудня вона відкрилась для відвідувачів.

Про це повідомили на сайті МКІП.

Головними експонатами виставки стали кухонна шафка та півник з Бородянки, які є символом стійкості українців.

Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Також на виставці представлені різні побутові та релігійні предмети, які постраждали під час боротьби українців за свободу та самовизначення.

Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Організаторами проєкту стали Національний музей Революції Гідності, Київська міська галерея мистецтв “ЛАВРА” та Штаб порятунку спадщини за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики. 

Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Виставка "Війна за ідентичність. Сила опірності культури"Виставка проходитиме з 22 листопада по 22 грудня у Київській міській галереї мистецтв “ЛАВРА” за адресою: вул. Лаврська, 7-Б (вхід з боку Лаврського провулку через білі ворота). Вхід платний.

Графік роботи: З вівторка по суботу з 11:00 до 18:00, у неділю з 12:00 до 17:00. Понеділок — вихідний.

До речі, український бренд GUNIA Project створив символічну колекцію прикрас із півником з Бородянки. В ній представлені позолочені сережки, підвіски та брошки.

Раніше ми писали, що у торгово-розважальному центрі Gulliver відкрився виставковий проєкт “Made in Kyiv: Археологія повсякдення”, де можна подивитися на 3D-моделі експонатів Музею історії міста Києва.