Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві в червні пройде фестиваль “Стадіон Культури”: хто виступатиме

У Києві в червні пройде фестиваль “Стадіон Культури”: хто виступатиме

У Києві, 3 та 4 червня на території Льодового стадіону проведуть фестиваль “Стадіон культури”. Виступатимуть відомі українські музичні гурти та діджеї, серед яких Latexfauna, Our Atlantic, Олег Скрипка та гурт “Воплі Відоплясова” та Seba Korecky.

Хто буде виступати на фестивалі “Стадіон культури”:

  • 3 червня на сцену вийдуть Ivan Barbul, Denys Vnuk, Dobryva, Cape Cod (live), Олег Скрипка та гурт “Воплі Відоплясова” та POBO;
  • 4 червня виступатимуть вусатий фанк Soundsystem, гурт “МОВА”, Our Atlantic, Latexfauna та Seba Korecky.

Окрім музичних виступів на території фестивалю розмістять розважальні зони для дітей та дорослих та окремі зони для відпочинку. Також гості можуть відвідати лекції з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно. Наприклад, лекцію про те, як генерувати креативні ідеї проведе Василь Байдак.

Під час івентів збиратимуть гроші на відновлення помешкання для сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської області, будинок якого знищили росіяни. Ініціювала збір благодійна організація “Район #1”.

Це буде перший з п’яти фестивалів з серії “Стадіон Культури”, які проведуть у столиці цього року. 

Вартість квитка: онлайн 200 грн, на касі 250 грн. Для захисників та захисниць вхід безкоштовний. 

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 9.

Раніше ми писали, що на ВДНГ відкривають літній сезон. У 2023 році протягом червня, липня та серпня працюватимуть понад 20 локацій, які підійдуть для ідеального відпочинку та перезавантаження під спів українських гуртів та цвірінькання пташок.