Главная > Все новости > Активисты района > У Києві та області зараз діють екстрені відключення світла

У Києві та області зараз діють екстрені відключення світла

Фото: unsplash.com

У неділю, 15 січня, у Києві та у Київській області запровадили екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляють «ДТЕК Київські електромережі» й «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

 Там зазначають, що складені раніше графіки стабілізаційних відключень зараз не діють. Перевірити наявність поточних відключень за своєю адресою мешканці столиці можуть за цим посиланням, а мешканці столичного регіону — ось тут.

«Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації», — кажуть у ДТЕК.

Як раніше повідомили в «Укренерго», внаслідок чергової ракетної атаки на Україну, що відбулась 14 січня, в енергосистемі країни зріс дефіцит потужності. Зокрема, випущені ворогом ракети влучили в об’єкти енергетичної інфраструктури у п’яти областях: Київській, Івано-Франківській, Вінницькій, Львівській та Харківській. 

За словами гендиректора Сергія Коваленка, вчора були влучання у генераційні та мережеві об’єкти, через що й були застосовані екстрені відключення електроенергії.