Главная > Все новости > Активисты района > У Києві та області запровадили екстрені відключення світла

У Києві та області запровадили екстрені відключення світла

Попри прогнози “Укренерго” стосовно того, що 21 листопада у всіх регіонах України діятимуть лише планові відключення світла, у Києві та області сьогодні все ж запровадили додаткові екстрені відключення.

Відповідне повідомлення з’явилось на сайтах операторів мереж розподілу YASNO та ДТЕК. Це означає, що за деякими адресами світло можуть вимикати як за графіком, так і поза ним.

“За вказівками НЕК “Укренерго” в Києві застосовані екстрені аварійні відключення. Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуація не буде стабілізована”, — йдеться на сайті YASNO.

Аналогічне повідомлення з’явилось на сайті “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

“Шановні клієнти! В регіоні відбуваються екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі неактуальні. Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго”, іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації”, — йдеться в ньому.

Нагадаємо, нещодавно на сайті YASNO з’явилася можливість дізнатися, які саме відключення світла зараз застосовується за тією чи іншою адресою: звичайні стабілізаційні, екстрені або ж аварійні.

 

#енергоресурси #світло