Главная > Всі новини > У Києві створили квітник із зображенням легендарної “Мрії” (фото)

У Києві створили квітник із зображенням легендарної “Мрії” (фото)

Фото: t.me/KyivCityOfficial

У Деснянському районі Києва з’явився тематичний квітник із зображенням легендарного літака “Мрія”, зруйнованого окупантами у Гостомелі. 

Про це повідомила пресслужба КМДА. 

Для створення тематичної клумби працівники Деснянського КП УЗН використали майже дві тонни крихти та 10 тисяч квітів різних сортів. Зокрема, для клумби взяли колеус, чорнобривці, бегонію, ценерарію та агератум. Загальна площа квітника склала 85 кв. м. 

Клумба на честь літака Мрія у КиєвіКлумба на честь літака Мрія у КиєвіКлумба на честь літака Мрія у КиєвіКлумба на честь літака Мрія у КиєвіКлумба на честь літака Мрія у Києві

“Усього в столиці створять понад 30 патріотичних квітників до Дня Києва, що присвячені боротьбі України з російським окупантом”, — розповіли в КМДА. 

Приміром, нещодавно у Дніпровському районі створили квіткову композицію за мотивами поштової марки про російський воєнний корабель. Також раніше ми повідомляли, що біля станції метро “Політехнічний інститут” створюють клумбу на честь “тракторних військ”. 

Нагадаємо, що російські війська знищили легендарний літак АН-225 “Мрія” на аеродромі “Антонов” у Гостомелі. Після звільнення територій Київщини від окупантів зруйноване судно показав журналіст Дмитро Комаров. 

Державне підприємство “Антонов” заявило, що легендарну “Мрію” обов’язково відновлять. Для цього використовуватимуть деталі зруйнованого окупантами літака.