Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві сьогодні знову будуть екстрені відключення світла

У Києві сьогодні знову будуть екстрені відключення світла

Фото: Віталій Носач / “РБК-Україна”

У понеділок, 28 листопада, у Києві знову запровадили додаткові екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляється на сайті компанії YASNO.

Це означає, що світло у київських будинках сьогодні будуть відключати поза графіком. А раніше складені графіки тимчасово не діють, поки не вдасться стабілізувати ситуацію в енергосистемі.

“В Києві за вказівками НЕК “Укренерго” застосовані екстрені відключення. Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуацію не буде стабілізовано”, — йдеться у повідомленні.

За даними “Укренерго”, станом на 10:00 понедылка стрімко зріс дефіцит потужності в енергосистемі, тому аварійні відключення застосували по всій Україні. Наразі він складає 27%. Причиною збільшення дефіциту стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. При цьому, через погіршення погоди, продовжує зростати споживання.

“Після усунення причин аварійних відключень, блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів”, — кажуть в “Укренерго”.

Там додали, що через масштаби та складність пошкоджень, спричинених російськими атаками, — дуже великі. 

Нагадаємо, останні масові ракетні обстріли спричинили частковий блекаут у Києві та інших містах. Після цього ДТЕК змінив правила відключення світла у столиці — тепер електроенергію подають по черзі всім мешканцям міста таким чином, щоб перебої зі світлом у кожного клієнта складали не більше п’яти годин.