Главная > Все новости > Активисты района > У Києві розширили заповідну зону природного парку «Голосіївський»

У Києві розширили заповідну зону природного парку «Голосіївський»

У Києві збільшили частку заповідної зони національного природного парку «Голосіївський» на 20% або на 838,1 га. Про це повідомили на сайті Київміськради.

Загальна площа заповідної ділянки наразі становить 2 246,33 га. Ініціаторка розширення заповідної зони, депутатка Олеся Пинзеник наголосила, що це сприятиме збереженню природних ресурсів та екосистеми парку та недопущенню будь-яких будівельних чи інших господарчих робіт на цій природній території.

«Суворий режим охорони природного комплексу є важливим інструментом збереження важливих середовищ існування різних видів дикої фауни та флори. Заповідні зони в сучасному світі є частиною тих ландшафтів, які надихають та дійсно відображають всю красу недоторканої природи», — підкреслила київська депутатка.

Заповідну зону парку «Голосіївський» збільшили згідно зі змінами до статті Закону України «Про природно-заповідний фонд України». Йдеться про те, що діяльність національних природних парків має спрямовуватись на доведення площі заповідної зони до рівня не менше ніж 20% від загальної площі.

Раніше ми писали, що між станціями метро «Осокорки» та «Позняки» на цьому тижні розпочинають будівництво першої черги парку «Срібний Кіл».