Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві проведено масштабну толоку: прибрали понад 40 засмічених локацій

У Києві проведено масштабну толоку: прибрали понад 40 засмічених локацій

Вчора, 20 квітня, у столиці відзначили День довкілля: колективи міської та районних адміністрацій, комунальних підприємств, громадські організації, небайдужі кияни провели наймасштабнішу весняну толоку.

Загалом цього дня у Києві працювали на більш як 40 локаціях, а до прибирання долучились майже 9 тисяч людей. У результаті – вивезли 5 тисяч кубометрів відходів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Дякуємо кожному, хто сьогодні долучився до нашої великої команди небайдужих. Адже ми сьогодні прибирали ті місця, де постійно утворюються стихійні звалища – річки й озера, біля яких сміття мішками викидають невідомі. Ми не просто разом прибираємо, ми спонукаємо відповідальніше ставитись до чистоти й порядку. Навряд чи той, хто сьогодні прибирав, завтра викине папірець чи поліетиленовий пакет просто на дорогу. Ми сподіваємось, що прибрані сьогодні місця залишаться такими надовго», – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Серед місць, де сьогодні прибирали, – Совські ставки, площа Тараса Шевченка та Мінське шосе, парк Володимирська гірка, Пейзажна алея, парк «Наталка», парк ім. Потапова, парк «Супутник», Лугопарк, Паркова дорога, територія Пущі-Водиці, біля річки Либідь, озер Вулик, Срібний кіл, Прірва, на вулиці Пухівській (біля ТЕЦ №6), територія під мостом ім. Патона та інші.

За результатами прибирання з локацій вивезли майже 5 тисяч кубометрів сміття.

Джерело: КМДА