Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві просять не будувати дворівневу розв’язку на Оболоні: причина

У Києві просять не будувати дворівневу розв’язку на Оболоні: причина

На сайті Київради з’явилася петиція, в якій активісти просять не починати будівництво дворівневої розв’язки на перетині вулиць Богатирської та Полярної до закінчення будівництва Шулявського шляхопроводу.

Автор петиції, Олександр Гречко, наголошує, що “під час війни такі проєкти є марнотратством, які ризикують отримати велику кількість скандалів з розкрадання коштів бюджету міста Києва”.

Зазначається, що на покинутий проєкт Шулявського шляхопроводу, функціональність якого можна піддати сумніву, спочатку виділили 600 млн гривень, а потім оновили кошторис — збільшили бюджет до 2 млрд гривень. Проте він вже декілька років знаходиться в недоробленому стані. Це наочно показує, що не можна починати нове, коли не закінчене старе будівництво.

Крім того, активіст зазначив, що створення нової розв’язки не зменшить затори, а просто перенесе їх на інші перехрестя, що розташовані поруч.

Нагадаємо, що “Київавтодор” розробляє документацію щодо реконструкції транспортного вузла на Оболоні, де на перетині магістралей з’явиться розв’язка типу “неповний лист конюшини”.