Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві просять ліквідувати Русанівське кладовище тварин

У Києві просять ліквідувати Русанівське кладовище тварин

На сайті Київської міською ради з’явилася петиція з проханням ліквідувати кладовище тварин, розташоване біля перону станції кільцевої електрички “Київська Русанівка”.

Автор звернення Андрій Машков зазначає, що кладовище, на якому деякі місцеві звикли хоронити своїх улюбленців, незаконне, оскільки нормативними документами не передбачено розміщення такого типу поховань в місті. 

“Згідно із висновком за номером 1095 Державної санітарно-епідеміологічної служби міста Києва за 2016 рік наявність кладовища тварин несе пряму загрозу життю та здоров’ю людей, оскільки продукти розпаду тіл тварин потрапляють у розташований поруч Русанівський канал, також біля кладовища знаходиться житловий комплекс”, — йдеться у вимозі.

Водночас автор додає, що задля збереження прав власників померлих тварин потрібно забезпечити можливістю перепоховання тварин у встановленому місці. Для цього Машков пропонує створити робочу групу з представників власників тварин, зоозахисних організацій та комунальних підприємств, до компетенції яких входить вирішення цього питання.

Станом на 9 квітня петиція зібрала 561 підпис із 6 тисяч необхідних для розгляду Київрадою. 

Нагадаємо, кияни створили петицію про відновлення та повернення в держвласність столітньої дачі у Пущі Водиці.