Главная > Всі новини > У Києві пропонують припинити скошування трави: причини

У Києві пропонують припинити скошування трави: причини

Фото: pixnio.com

На сайті Київської міської Ради зареєстрували петицію №10972 Припинити скошування трави.

Автор петиція — Сергій Сергійович Прима стверджує, що “вже не перший рік створюються петиції, у яких люди просять припинити скошування трави, а також наводять масу фактів про те, що шкоди довкіллю наноситься такими діями дуже багато”.

В тексті петиції сказано, що для скошування трави треба пальне, “яке безжально спалюють газонокосарки”.  Крім того, витрачаються людські ресурси, які можна використати “на більш важливі речі для міста”. 

Дружина автора петиції Марія Мешкова на своїй сторінці у Facebook пише, що “в густій зеленій травичці вуличний котик грався і рятувався від спеки. На полі з сіна йому невиносимо спекотно і колить лапки. Стерня колеться, ніжка болить… Коротше, де косять траву, там сумують котики. Та інші тваринки, які живуть в зелені, харчуються квіточками тощо”.

Кіт в сухій траві

Для того, щоб петицію розглянула Київрада, треба підпис 6 тисяч людей. На збір підписів залишилося 57 днів.

Раніше, депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook писав, що траву у Києві косять через небезпеку укусів кліщів та комах та алергію на пилок.