Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві покажуть виставу “Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім”

У Києві покажуть виставу “Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім”

25 вересня о 19:00 у Центрі Леся Курбаса пройде прем’єра вистави “Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім”. Вистава поставлена за п’єсою японського драматурга Іноуе Хісасі “Життя з батьком”.

Наступні покази також відбудуться 27 вересня, 1 та 2 жовтня. Потрапити на виставу можна за попередньою реєстрацією за посиланням. Там же киянам пропонують обрати бажаний день відвідин.

“Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім” — це ода неприпустимості повторного використання ядерної зброї. П’єса має на меті хоча б трохи побороти посттравматичний стресовий розлад мільйонів українців.

Автор оригінального сюжету не став жертвою бамбардувань Хіросіми й Нагасакі, але відчув на собі так званий комплекс того, хто вижив, актуальний і для громадян України.

“Дуже важливо презентувати перформанс саме в Києві. Місто пережило загрозу вторгнення, а передмістя столиці — непоправні втрати й жахливі руйнування. Мистецьке осмислення жахливих подій, які стали нашою реальністю, може допомогти українцям, які страждають від комплексу вини того, хто вижив”, — кажуть організатори.

#театр #вистави