Главная > Все новости > Анонсы > У Києві починається ремонт проспекту Бандери

У Києві починається ремонт проспекту Бандери

У Києві триває напружений будівельний сезон – ремонт доріг у розпалі. За словами генерального директора КК «Київавтодор» Олександра Густєлєва, у цьому році місто зосередилося в основному на глобальних реконструкціях шляхопроводів та основних магістралей.

– Фінансування в нинішньому році на ремонти доріг трохи зменшилося, адже величезних витрат потребують такі проекти, як оновлення Борщагівського шляхопроводу, будівництво нового шляхопроводу на Шулявці й інші. Зараз починається капітальний ремонт проспекту Степана Бандери. На вулиці Комарова та Борщагівській відбудуться глобальні роботи не тільки з заміни асфальтобетонного покриття, а й укладання нової зливової каналізації, заміни освітлення. На лівому березі будується нова вулиця, вона буде не гіршою, ніж повністю оновлена вулиця сім’ї Кульженків, де роботи наразі добігають кінця, – сказав «Вечірньому Києву» Олександр Густєлєв.

– Це був дуже важливий об’єкт, який розвантажить площу Шевченка, вулицю Вишгородську й стане основною сполучною магістраллю для майбутніх мешканців мікрорайонів, які споруджують замість покинутої промислової зони на Куренівці й Оболоні. На Подолі відремонтували проспект Правди й вулицю Наталії Ужвій. Вулиця  Гречка – на черзі, – додав він.

Нагадаємо, що ремонт проспекту Бандери мав розпочатися у травні. Це багатоетапний проект, який виконуватимуть поступово протягом 1,5 року. Ремонт планують провести від вулиці Олени Теліги до транспортної розв’язки Північного мосту.

Роботи виконуватимуть поетапно до кінця листопада 2020 року. Про це йдеться у плані-графіку ремонтних робіт, що додано до договору «Київавтодору» з підрядною організацією, виконавцем – «Автомагістраль Південь». Цей договір було укладено 4 вересня 2018 року.

Планується спочатку перевести контактну мережу тролейбусів у тимчасове положення для руху, а потім, у 2020 році, поетапно коригувати маршрути комунального транспорту проспектом в залежності від етапу виконання робіт.

Дорожні роботи за договором триватимуть до кінця жовтня 2020 року. Восени наступного року знадобиться до двох місяців на нанесення дорожньої розмітки, встановлення нової системи освітлення, павільйонів очікування громадського транспорту.

Під час будівельного сезону у нинішньому році, крім повної заміни дорожнього полотна з його підсиленням, змінюватимуть дощову каналізацію та пішохідні тротуари. А потім встановлюватимуть і нове бар’єрне огородження.

Нагадаємо: проспект Степана Бандери починається від вулиці Семена Скляренка і пролягає до Північного мосту. Його довжина 4,5 кілометри. Усі роботи (з освітленням) коштуватимуть місту 629 мільйонів гривень.

Джерело