Главная > Все новости > Анонсы > У Києві почали будувати нову дорогу

У Києві почали будувати нову дорогу

Погода сприяє ремонту доріг. Найактивніші роботи тривають на «перехідних» об’єктах, другий етап ремонту яких намічено на нинішній рік. Зокрема, на штучних спорудах на вул. Богатирській, Борщагівському шляхопроводі.

Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

У корпорації нагадали, що на просп. Степана Бандери розпочали влаштування технічного тротуару. А на продовженні вул. Довбуша до Броварського проспекту працюють на під’їзних дорогах. Безпосередньо на самій вул. Довбуша – у межах житлової забудови.

Вулицю Довбуша ми повністю перебудовуємо. Нині триває облаштування основи дороги – піщано-щебеневої подушки. Зверху встелимо кількашарове асфальтове покриття, збудуємо тротуари і облаштуємо велодоріжку. Завдяки будівництву нової дороги, ДВРЗ більше не буде тупиковим мікрорайоном. При цьому, рух вантажівок ми відведемо від житлової забудови, – розповів генеральний директор корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Розпочались і середні ремонти. Нині тривають роботи на вулицях Тростянецькій, Бикова, Ушакова.

Цього року ми робимо акцент на проведення середніх ремонтів. Це оновлення верхнього шару покриття і часткова заміна та вирівнювання бордюрів. Завдяки таким роботам стан доріг і тротуарів значно покращується. Вдається відтермінувати проведення капітального ремонту, – додав Олександр Густєлєв.

Також завдяки проведенню середніх ремонтів щороку зменшується кількість ямкового ремонту.

Джерело