Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві переможцем Sikorsky Challenge став унікальний тепловий котел “Алігатор”

У Києві переможцем Sikorsky Challenge став унікальний тепловий котел “Алігатор”

Фото: rubryka

У Києві створили унікальний тепловий котел “Алігатор”. Ця розробка отримала відзнаку, а розробники проєкту стали переможцями XI Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2022.

“Проєкт “Алігатор” посів перше місце в секції “Інфраструктура та промисловий хайтек” та отримав від програми GIST стипендію на розвиток у розмірі 5000$”, — йдеться у повідомленні.

Цей котел-утилізатор дозволяє безпечно та екологічно спалювати ТБО та отримувати дешеву теплову енергію. “Алігатор” може працювати не тільки на вугіллі, торфі, дровах, а й навіть на гумі, пластмасі, шкірі чи текстилі.

Конструкція котла дозволяє використовувати паливо будь-якої фракції: як невелике палення, так і цілі автомобільні шини. І весь процес спалювання відбувається згідно з екологічними європейськими стандартами.

Оскільки в якості палива використовуються як промислові та і побутові відходи, котел “Алігатор” забезпечує  практично безвідходний процес утилізації, а ККД  його складає 95%.

Детальніше про цей проєкт можна дізнатися за посиланням.

Раніше ми писали, що у КПІ створили інноваційний апарат для ранньої діагностики хвороб.