Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві освітяни замовили конструктори для гри в укриттях за 900 тис. грн

У Києві освітяни замовили конструктори для гри в укриттях за 900 тис. грн

Управління освіти Дніпровської РДА замовило конструктори для гри та навчання в укриттях під час повітряних тривог. Про це стало відомо із тендерної документації в системі електронних закупівель Prozorro.

Мова йде про 113 наборів настінного конструктора для гри та навчання та 390 наборів розвивального математичного конструктора. Освітяни планували витратити на це 952 тисячі 864 гривні, проте переможець тендеру — особа-підприємець Барсученко Сергій Миколайович запропонував 900 тисяч гривень.

Договір уклали у травні, тому ймовірно, конструктори закупили на майбутній рік, бо наразі у дітей канікули. Тимчасова контрольна комісія з перевірки укриттів має перевірити цей випадок.

Це вже не перший випадок, коли у Дніпровському районі для укриттів у школи та ліцеї закуповують дорогі речі, хоча район не на 100% укомплектований укриттями, які відповідають нормам. Раніше ми писали, що освітяни замовили барабани з натуральної шкіри для психологічного розвантаження дітей в укриттях, а ліцей “Зміна” — багатофункціональну пательню та пароконвекційну піч, які використовують для ресторанів та кафе.