Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві облаштували перше укриття з “електронними дверима”: фото

У Києві облаштували перше укриття з “електронними дверима”: фото

У Києві на вулиці Новодарницькій в укритті встановили електромагнітний замок. Це перше укриття, яке оснастили автоматизованим відкриттям дверей. 

Під час повітряної тривоги двері мають відкриватися автоматично. Для мешканців будинку розробили спеціальний алгоритм дій на випадок, якщо двері не відчинились.

Для цього необхідно доєднатися до чат-бота “Бот-Укриття”, просканувати QR-код та очікувати sms з тимчасовим пін-кодом. Також є можливість зв’язатися з оператором.Нове укриття проінспектував мер столиці Віталій Кличко. Він зазначив, що сховище знаходиться на фінальній стадії капітального ремонту. Площа укриття — 140 кв.м, у ньому можуть розміститися приблизно 200 людей. “Загалом у Києві плануємо встановити системи в майже 3 тисячі укриттів та сховищ”, — підкреслив Кличко.

Нагадаємо, що на початку червня Київська міська рада виділила додаткові 750 мільйонів гривень на ремонт укриттів. 

Раніше ми писали, що в одному з будинків Києва архітектурне бюро SIMPLI створило концепт бомбосховища в стилі паркінгу. Щоб надати об’єкту сучасного та промислового вигляду фахівці використали металеві та бетонні елементи.