Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві можуть з’явитися нові тролейбуси з автономним ходом: подробиці

У Києві можуть з’явитися нові тролейбуси з автономним ходом: подробиці

У Києві можуть з’явитися нові тролейбуси з автономним ходом, які зможуть їздити до 30 кілометрів без контактної мережі. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор в інтерв’ю Вечірньому Києву.

Він зазначив, що Дептранс оголосив про закупівлю такого виду громадського транспорту. 

Тролейбуси з автономним ходом нам дозволять їздити до 30 кілометрів без контактної мережі. Вони матимуть акумуляторну батарею, яка заряджається під час руху.

Обладнання тролейбусів автономним ходом дозволяє об’їжджати знеструмлені ділянки маршруту, знімаючи так звані “роги” або штанги тролейбуса. На цей час транспорт їздитиме, як електробус. Як тільки тролейбус опиниться на маршруті, де ділянки під’єднані до електромережі, рух подовжиться від контактної мережі.

“Це чудова альтернатива автобусам з двигунами внутрішнього згорання, які викидають в атмосферу оксиди вуглецю”, — наголосив Руслан Кандибор.

Також до Києва незабаром надійдуть вісім нових трамваїв українського виробництва “Татра-Юг”, проте на яких маршрутах вони їздитимуть поки невідомо.

Раніше ми писали, що з 14 червня, відновить роботу тролейбусний маршрут № 47, що курсує з вулиці Милославської до станції метро “Мінська”.