Главная > Всі новини > Анонси > У Києві готують пляжі, але будуть значні обмеження доступу

У Києві готують пляжі, але будуть значні обмеження доступу

Влітку кияни, які не поїдуть за кордон чи на дачу, зможуть відпочити на київських пляжах. Принаймні МОЗ не буде проти, щоб в Україні відкрили пляжний сезон. У Києві готують пляжі до купального сезону. 

У Києві та на курортах України відкриють лише ті пляжі, які мають санітарні паспорти та дотримуватимуться нових карантинних правил. МОЗ провело відповідні консультації з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб НАМН України.

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я-Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

– Спеціалісти підтвердили, що сіль у морській воді, разом із сонячним ультрафіолетовим випромінюванням, знищує збудник коронавірусної хвороби. Тому в Україні буде дозволено відкрити пляжний сезон. Незважаючи на те, що у прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними у науковців даними, у річках з проточною водою інфікуватися досить складно. Це можливо тільки при близькому контакті, – наголосив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, попри карантин, до літа у столиці готують пляжі та зони відпочинку. Водолази спеціалізованої аварійної рятувально-водолазної служби КП «Плесо» виконують планові водолазні обстеження дна акваторій київських муніципальних пляжів. Такі обстеження проводяться щороку перед початком купального сезону, аби розчистити дно від небезпечних предметів.

Джерело