Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві діти заради розваг обкрадали могили полеглих воїнів

У Києві діти заради розваг обкрадали могили полеглих воїнів

Фото: поліція Києва

У Києві діти заради розваг обкрадали могили полеглих захисників на Берковецькому кладовищі.

Про це повідомили столичні правоохоронці.

Зазначається, що малолітні порушники забирали прапори, браслети, шеврони, нашивки, квіти та інші пам’ятні речі українських Героїв. Про це правоохоронці дізналися від місцевих жителів, які стали свідками обкрадання могил.

“До поліції звернулась місцева мешканка із повідомленням про конфліктну ситуацію з неповнолітніми на Берковецькому кладовищі. Жінка розповіла, що відвідуючи могилу свого чоловіка, який загинув на війні, вона бачила двох школярок, які обкрадали могили інших військовослужбовців. Заявниця зробила дітям зауваження, але останні у відповідь їй нагрубили”, — кажуть у поліції Києва.

Столичним правоохоронцям вдалося встановити особи 8 порушників віком від 12 до 13 років. Їх разом з дорослими доставили до відділу поліції, де на батьків склали адмінпротоколи, а з дітьми провели профілактичну роботу.

Частину речей, які малолітні забрали із могил, правоохоронці вилучили. Їх повернуть рідним загиблих.

“Поліція Києва буде жорстко реагувати на будь-які спроби неповаги до полеглих Героїв України і вживатиме всі заходи задля притягнення винних осіб до відповідальності”, — наголосили правоохоронці.

Нагадаємо, раніше в Бучі знайшли порушника, який облив фарбою мурал американських художників-волонтерів.

#поліція #кладовища #правопорушення #крадіжка