Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві через без світла зараз 55% споживачів, в області — близько 40%

У Києві через без світла зараз 55% споживачів, в області — близько 40%

В режимі аварійних відключень у Києві зараз знаходяться 55% споживачів. Про це повідомили у “ДТЕК Київські електромережі”.

Там кажуть, що у столиці зараз продовжують відновлювати електропостачання. Зокрема, тривають ремонтні роботи в енергосистемі, яка була пошкоджена через російські обстріли.

Максимальна тривалість кожного відключення має складати не більше п’яти годин. Якщо когось з абонентів відключають на триваліший період, або їм досі не увімкнули електропостачання з 23 листопада, потрібно звертатися до ДТЕК. Зробити це можна через чат-бот компанії у Telegram чи написати у Facebook.

“За розпорядженням НЕК “Укренерго” маємо знизити 60% потужності споживання Києва. Забезпечення світлом критичної інфраструктури — лікарень, насосних та теплових пунктів потребує 58% електроенергії, яка лишається. Для живлення побутових споживачів є тільки 42% електроенергії. Робимо все можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу”, — додали у ДТЕК.

Там додали, що коли вдасться збалансувати ситуацію, у Києві повернуться до відключень за графіками.  

У Київській області через екстрені відключення зараз залишаються без світла близько 40% споживачів, повідомив голова КОВА Олексій Кулеба.

Основні пошкодження електромереж були викликані російськими ракетними обстрілами, але через негоду на Київщині також були зафіксовані обриви ліній та аварійні вимкнення.

“Енергетики працюють у режимі нонстоп та роблять усе, щоб відновити електрику й повернутися до планових вимкнень із графіком. Також в Київській області працює 278 “Пунктів незламності”. Їхня кількість буде збільшуватися”, — додав Кулеба.

Нагадаємо, за словами мера Києва Віталія Кличка, стабілізаційного відключення світла у столиці можуть тривати і до весни. Влада готується до різних сценаріїв, проте повної евакуації з Києва не буде.