Главная > Все новости > У Хорватії арештували 92-метрову яхту Віктора Медведчука — ЗМІ

У Хорватії арештували 92-метрову яхту Віктора Медведчука — ЗМІ

Фото: pixabay.com

У порту хорватського міста Рієка поліція арештувала мегаяхту Royal Romance, що належить куму путіна та нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку. Про це повідомляє хорватське видання Novi list з посиланням на свої джерела в поліції.

Яхта не може покинути порт Рієки. Також повідомляється, що були заблоковані інші судна, що належать російським олігархам. Ці арешти є наслідком санкцій, запроваджених Євросоюзом проти Росії та численних олігархів, які володіють компаніями, будинками та суднами по всій Європі.

Royal Romance вже давно була пришвартована у порту Рієка. За даними журналістів «Слідство.Інфо», у березні минулого року яхта офіційно змінила власника, щоби Медведчук міг уникнути українських санкцій. Переоформлення яхти сталося у період між накладенням санкцій на майно Медведчука через підозру у фінансуванні тероризму та арештом його майна.

Судно довжиною 92 метри входить до п’ятірки найбільших розкішних яхт у світі, які використовується виключно для потреб власника та його гостей. Щорічні витрати на утримання яхти та її подорожі оцінюються в 15-20 мільйонів доларів.

Наразі Віктор Медведчук переховується від української влади. На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну він втік зі свого палацу під Києвом, де мав сидіти під домашнім арештом за підозрою у держзраді. Наразі палац Медведчука стоїть порожнім.