Главная > Всі новини > Анонси > У грудні стартує тестування електронних учнівських квитків для школярів 20 навчальних закладів Києва

У грудні стартує тестування електронних учнівських квитків для школярів 20 навчальних закладів Києва

У грудні 2019 року стартує тестування електронних учнівських квитків для школярів 20 навчальних закладів Києва. Про це під час прес-брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Електронний учнівський квиток буде багатофункціональним.

«Школярі Києва отримають сучасний інструмент для життя у розумному місті. Ми виготовлятимемо електронні учнівські квитки не лише для проїзду в громадському транспорті. Оскільки картка матиме функцію ідентифікації власника, вона стане електронним ключем учня до різних сервісів та можливостей. Школярі зможуть використовувати картку для безоплатного проїзду у громадському транспорті та пільгового входу до закладів культури. У майбутньому учнівський е-квиток буде інструментом для користування електронним учнівським кабінетом із онлайн-щоденником та завданнями. Також із його допомогою школярі отримуватимуть обіди у їдальнях», – зазначив Юрій Назаров.

Він також повідомив, що протягом листопада – січня здійснюватимуть збір інформації про учнів для виготовлення карток. В особистому кабінеті киянина буде створено новий розділ, куди батьки школярів надсилатимуть інформацію про своїх дітей. Ці дані отримають для перевірки та узгодження навчальні заклади. Вивірені списки школи надсилатимуть комунальному підприємству, яке займатиметься виготовленням електронних учнівських квитків.

У березні 2020 року планують випустити 100% електронних учнівських квитків.

Запуск електронного квитка у промислову експлуатацію та скасування готівкової оплати проїзду заплановано на квітень 2020 року.

Джерело