Главная > Всі новини > Активісти району > У грі Hogwarts Legacy можуть з’явитися субтитри українською мовою

У грі Hogwarts Legacy можуть з’явитися субтитри українською мовою

Після оголошення дати релізу відеогри Hogwarts Legacy, українські геймери почали публікувати десятки звернень у Twitter із проханням додати в проєкт українську локалізацію чи хоча б розглянути таку можливість через деякий час після прем’єри. 

Проте ніякої реакції на це не було.

У відповідь на запити через офіційний сайт гри, повідомлялось, що наразі розробники зайняті підготовкою до презентації, тому не можуть надати жодних коментарів з питань додаткової локалізації.

Зрештою одне повідомлення з проханням додати українські субтитри помітили адміністратори офіційного Twitter-акаунту гри. У Warner Brothers Games Support відповіли, що зараз інформації про додаткову локалізацію зі субтитрами немає, але відповідні побажання передали розробникам.

“Привіт! Дуже дякуємо за ваш інтерес до українських субтитрів. В цю мить ми не маємо ніякої інформації про додаткові мовні опції. Попри це, ми повністю розуміємо та хочемо зробити якомога більше, щоб вам допомогти, тому передали ваші прохання нашій команді!”, — зазначили у відповіді. 

Презентація нової відеогри Hogwarts Legacy на PS5, Xbox Series S/X та ПК відбудеться 10 лютого. Проте ранній доступ розробники відкриють вже 7 лютого.

Нагадаємо, якими будуть 10 головних ігрових релізів лютого. 

# Hogwarts Legacy