Главная > Все новости > Активисты района > У Гостомелі створили мурал з літаком «Мрія»

У Гостомелі створили мурал з літаком «Мрія»

Фото: facebook.com/VictoryofUkraine

Мрію неможливо зруйнувати. На День захисника і захисниць України у Гостомелі створили мурал з літаком «Мрія». 

Про це повідомили представники Благодійного фонду «Перемога України» у Facebook.

Мурал намалювали у парку «Щасливий», де полюбляють відпочивати гостомельчани.

У Гостомелі створили мурал "Мрія"Особливістю муралу є те, що його створили не на стіні, а на пішохідній зоні. Побачити його у всій красі можна з висоти. 

«Мурал містить у собі елементи українського народного мистецтва (петриківський розпис) та української культурної символіки», — кажуть представники фонду.

На передній частині малюнку, на доріжці, яка веде до центральної алеї, зробили візерунки у вигляді української вишиванки. Автор ідеї, Сергій Редьога, назвав цей відрізок «дорогою до нашої мрії».

На малюнку зосереджені елементи, які несуть в собі глибоку символіку величності українського народу, наприклад для довгої алеї взято візерунок української вишиванки, який символізує здоров’я та красу, щасливу долю й родову пам’ять, порядність та чесність, любов та святковість. Крім того, вишиванка – це ще й оберіг

У центрі композиції зображено літак «Мрія», як символ відродження та відновлення Гостомеля.  

Гостомельчани створили мурал "Мрія"Площа муралу становить 1179 м кв. Дорослі та малі гостомельчани витратили на мурал 300 кг фарби. 

Раніше ми писали, що колишній учасник Interesni Kazki, художник Володимир Манжос (WaOne) працює над стінописом на честь перемоги України.