Главная > Всі новини > Активісти району > У Гостомелі створили мурал з літаком “Мрія”

У Гостомелі створили мурал з літаком “Мрія”

Фото: facebook.com/VictoryofUkraine

Мрію неможливо зруйнувати. На День захисника і захисниць України у Гостомелі створили мурал з літаком “Мрія”. 

Про це повідомили представники Благодійного фонду “Перемога України” у Facebook.

Мурал намалювали у парку “Щасливий”, де полюбляють відпочивати гостомельчани.

У Гостомелі створили мурал "Мрія"Особливістю муралу є те, що його створили не на стіні, а на пішохідній зоні. Побачити його у всій красі можна з висоти. 

“Мурал містить у собі елементи українського народного мистецтва (петриківський розпис) та української культурної символіки”, — кажуть представники фонду.

На передній частині малюнку, на доріжці, яка веде до центральної алеї, зробили візерунки у вигляді української вишиванки. Автор ідеї, Сергій Редьога, назвав цей відрізок “дорогою до нашої мрії”.

На малюнку зосереджені елементи, які несуть в собі глибоку символіку величності українського народу, наприклад для довгої алеї взято візерунок української вишиванки, який символізує здоров’я та красу, щасливу долю й родову пам’ять, порядність та чесність, любов та святковість. Крім того, вишиванка – це ще й оберіг

У центрі композиції зображено літак “Мрія”, як символ відродження та відновлення Гостомеля.  

Гостомельчани створили мурал "Мрія"Площа муралу становить 1179 м кв. Дорослі та малі гостомельчани витратили на мурал 300 кг фарби. 

Раніше ми писали, що колишній учасник Interesni Kazki, художник Володимир Манжос (WaOne) працює над стінописом на честь перемоги України.