Главная > Всі новини > Активісти району > У додатку “Київ Цифровий” з’явилась англійська версія: що там є

У додатку “Київ Цифровий” з’явилась англійська версія: що там є

У міському мобільному застосунку “Київ Цифровий” з’явилась англомовна версія Kyiv Digital для іноземних користувачів. Про це повідомили у КМДА.

Так, в оновлену версію застосунку додали можливість входу з іноземних номерів телефону (окрім російських). Мову з української на англійську і навпаки можна буде змінити під час входу в застосунок або у налаштуваннях профілю.

Проте Kyiv Digital не є точною копією україномовної версії “Києва Цифрового”. Це — саме спеціальна версія для іноземних мешканців і гостей міста, яка об’єднує головні сервіси, корисні контакти та фонди для підтримки України.

Наприклад, англійська версія також має сервіси оплати паркування, відстежування руху транспорту, поповнення транспортної карти та QR-квитки. Користувачі англомовної версії також отримуватимуть сповіщення про повітряні тривоги та відбої, нагадування про комендантську годину та зможуть подивитися мапу укриттів. Крім того, спеціально для іноземців додали схему метро, квитки на потяги “Укрзалізниці” та фонди для підтримки України.

У майбутньому англомовну версію “Києва Цифрового” продовжать розвивати за відгуками користувачів.

Нагадаємо, нещодавно у мобільному застосунку “Київ Цифровий” з’явилася можливість підписатися на отримання сповіщень про погіршення стану повітря у столиці.